Vi har gleden av å kunngjøre at Otto Olsen AS har overtatt samtlige aksjer i SealTeam AS.
Om SealTeam
SealTeam (tidligere Huhnseal AS) ble etablert i 1998 og holder til på Algarheim utenfor Jessheim. Selskapet har solid erfaring innen mekaniske tetninger og relaterte produkter, og leverer blant annet:
- Mekaniske tetninger
- Fjæraktiverte teflontetninger og metalltetninger (O- og C-ringer)
- O-ringer i spesialmaterialer.
- Stern tube seals og service til skips fremdriftsmaskineri
SealTeam har opparbeidet et sterkt fagmiljø og en lojal kundebase innen norsk industri. Sammen vil vi nå kunne tilby et enda bredere sortiment, kortere leveringstid og økt teknisk støtte.
Integrasjon og veien videre
SealTeam vil i en overgangsperiode fortsette sin drift fra lokalene på Algarheim. Integreringsplanen med Otto Olsen er under utarbeidelse, og tidspunkt for sammenslåing vil bli kunngjort senere.
Vi ønsker våre nye kollegaer hjertelig velkommen til Otto Olsen – og ser frem til å styrke vårt samlede tilbud til deg som kunde.
Kontakt oss
For spørsmål rundt oppkjøpet, vennligst kontakt:
Kjetil Høgbakken, e-post: kjetil.hogbakken@oo.no
Kåre Møllerhagen, e-post: kare@sealteam.no